Oferta garmażeryjna


 

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty wyrobów garmażeryjnych. Wszystkie przygotowywane dania są robione według sprawdzonych receptur i z najlepszych składników.

Proponujemy również garmaż z dowozem do Klienta i catering.


Witamy w Restauracji Kania


 

W samym Centrum Przodkowa znajdziesz restaurację, która kultywując dobre tradycje gościnności Kaszub, proponuje ich nowe kulinarne oblicze.

Naszą ambicją jest być restauracją oferującą smaczne i zdrowe posiłki. Chcemy aby nasza restauracja stała się miejscem wspaniałych wesel, rodzinnych uroczystości, smacznych obiadów domowych.

Restauracja Kania pokazuje że miejscowość Przodkowo to miejsce ciekawe i gościnne w którym potrawy są podawane na najwyższym poziomie.Lokalizacja


 

 

Przodkowo to gmina, która zapewni turystom aktywny wypoczynek. Dla miłośników gry w golfa uruchomiono 9 dołków i driving range na polu golfowym w Tokarach.

Przez gminę przebiega kilka szlaków pieszych i rowerowych.

Turyści skorzystać mogą również z pełnowymiarowej hali widowiskowo-sportowej w Przodkowie. Gmina słynie z różnych imprez kulturalnych. W Przodkowie znajduje się jedyne na Pomorzu Muzeum Pożarnictwa. Zobaczyć w nim można m.in. sikawki ręczne i konne, motopompy, toporki, hełmy itp. Niektóre eksponaty pochodzą z czasów I wojny światowej.

Catering


 

Catering jest jednym z najbardziej istotnych elementów każdej imprezy, wpływa na atmosferę i powoduje, że goście czują się zadbani. Jeśli chcą Państwo powitać swoim gości w wielkim stylu, najlepszym sposobem będzie podanie potraw, które będą zachwycały wyglądem i smakiem oraz podane zostaną przez uśmiechniętych i profesjonalnych kelnerów. Nasze potrawy przygotowywane są z pasją, jedynie z najlepszych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców, więc korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że wszystko będzie świeże i pyszne, a wrażenia smakowe z Państwa imprezy zostaną na długo zapamiętane przez gości.